Mi is a CIC?

A Civil Információs Centrum az információ friss, naprakész és hiteles áramoltatásán túl szakértők segítségével járul hozzá alapítványok, egyesületek hatékonyabb működéséhez.

Személyesen, telefonon és online módon kérhetnek tőlünk tanácsot az alábbi témákban:

• pályázati
  • forrásteremtési
  • pénzügyi, könyvviteli és adózási
  • jogi, közhasznúsági
  • számítógépkezelési és informatikai
  • adminisztratív
  • magyar-külhoni magyar partnerségi kapcsolatok elősegítése

A partnerségi napokon és a kistérségi kitelepülések során igyekszünk megszólítani a nem egri székhellyel rendelkező civil szervezeteket is. A kistérségi kitelepülések során számunkra is lehetővé tesszük a fent felsorolt tevékenységekkel kapcsolatos segítségnyújtást.

Számunkra fontos az Ön által megfogalmazott kérdés, kérés, melyre- szakértőink közreműködése révén-megbízható, gyors választ is nyújtunk.

Amennyiben feliratkozik hírlevelünkre, rendszeres időközönként informáljuk programjainkról, pályázati lehetőségekről a civil szférát érintő kérdésekről, törvényi változásokról.

Honlapunk és hírlevél szolgáltatásunk folyamatos feltöltés alatt áll.