Október 17. a szegénység elleni küzdelem világnapja

A Heves Megyei Civil Információs Centrum konferenciát szervez a Szegénység elleni küzdelem világnapja alkalmából, melyre Önt is szeretettel meghívja. A konferencia időpontja és helyszíne

2016. október 17. (hétfő), 10.00: Megyeháza, Eszterházy-terem.

A konferencia apropójaként kerül átadásra az Egri Norma Alapítvány által önkormányzati segítséggel készíttetett Adománydoboz, mely Eger frekventált belvárosi részén, a Hossó ABC előtt kerül kihelyezésre. Célunk, hogy a jó szándékú emberek, vállalkozók, üzletek és pékségek nem romlandó élelmiszerekkel töltsék fel, melyből a rászoruló emberek részesülhetnek. Kérjük Önöket is, hogy segítsék kezdeményezésünket azzal, hogy feltöltik a dobozt tartós élelmiszerekkel!
A konferencia ingyenes, de regisztrációhoz kötött, melyet a következő elérhetőségeken megtehet:

Tel.:+36 36/420-660

E-mail:normaalapitvany@gmail.com.​

Ments életet!

Önkéntes és gyakornoki program

A Kárpátok Alapítvány önkéntes és gyakornoki programot hirdet, melybe egri székhellyel rendelkező civil szervezetek jelentkezését várják.